Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

HOTEL Alpine Resort Zell am See
Rakúsko, Salzbursko / Zell am See-Kaprun, ZELL AM SEE

od 262 za osobu

Cena za 1 noc od 87,33 €

V CENE JE ZAHRNUTÉ

Polpenzia
Ubytovanie
noci
ĎALŠIE TERMÍNY

INFO

V skratke o hoteli

Alpine Resort Schwebebahn je rodinný podnik s výbornou polohou, ktorá je pokojná a napriek tomu priamo pri lyžiarskom stredisku.

Poloha

Centrum: 1,5 km, Verejný krytý bazén: Zell am See 1,5 km, Nákupy: 1,5 km, Vlaková stanica: Zell am See 2 km, Letisko: Salzburg 100 km, Ľadovec: Kaprun 15 km, 757 m, Lyžiarsky vlek / Lyžiarsky vlek: Schmitten v blízkosti, Behať na lyžiach: 2 km, Skibus (ďalšia zastávka): 50 m, Lyžiarska vlek: áno - keď je dostatok snehu, Hotel Shuttle:

Strava

Polpenzia, uvítací koktail, raňajkový bufet: teplé a studené jedlá, popoludňajší čaj: denne (okrem soboty) lyžiareň v popoludňajších hodinách, večera (4 kurzy): 3 hlavné jedlá na výber, zmena predjedlo, šalát - a dezertový bufet, tematické večery: 1 x týždenný farmársky bufet s hudbou Cither, taliansky večer, večer Fondue alebo slávnostná večera, vianočná večera (24.12.), Silvestrovská večera: Silvestrovský večer gala s polnocovým bufetom, ALL INCLUSIVE za obdobie: 31.03. - 08.04.18 vrátane nápojov (pivo, víno, alkoholické nápoje, káva, čaj) od 11:00 do 23:00 hod., Od 20:00 do 23:00 hod. Ďalší sortiment regionálnych a medzinárodných liehovín vrátane dáždnikový bar a na terase a občerstvenie reštaurácia).

Cena zahŕňa

Denné Apres Ski v slnečnom bare (denná spotreba), denne okrem sobotného občerstvenia v popoludňajších hodinách, 1x týždenný večer živé hudby.

Povinné doplatky

Pobytová taxa: 1,20 EUR na osobu / noc (14 rokov).

Ostatné doplatky

Kozmetické centrum: kozmetické a kozmetické procedúry - ceny sú k dispozícii na mieste, Masáže: miestne ceny, Otváracie hodiny: na vyžiadanie. 1 x týždenne Nočná sánkarská dráha (sánkovanie za poplatok).

Klienti, ktorí si prezerali HOTEL Alpine Resort Zell am See si prezerali aj:

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: zednikova@ba.satur.sk
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.