Najlepšia rodinná dovolenka
Najlepšia rodinná dovolenka

Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

HOTELBERGHOTEL RUDOLFSHUTTE
Rakúsko, Salzbursko / Gletscherwelt Weissee, UTTENDORF

od 232 za osobu

Cena za 1 noc od 116 €

V CENE JE ZAHRNUTÉ

Polpenzia
Ubytovanie
noci
ĎALŠIE TERMÍNY

INFO

V skratke o hoteli

Berghotel Rudolfshütte sa nachádza v centre Národného parku Vysoké Taury pri jazere Weißsee v nadmorskej výške 2315 metrov nad morom. Hotel je obklopený dvadsiatimi dvomi približne 3000-metrovými vrcholmi a viacerými ľadovcami. Hotel je vhodný aj pre rodiny s deťmi aj skúsených lyžiarov.

Poloha

Berghotel Rudolfshütte leží priamo pri stanici lanovky. Prístup do hotela je možný len lanovkou do 16:00 hod. Hotel sa nachádza v salzburskom regióne Uttendorf-Weißsee len niekoľko kilometrov od mesta Zell am See/Kaprun.

Strava

V hoteli Berghotel Rudolfshütte je stravovanie formou polpenzie.

  • Raňajky sa podávajú formou bufetu.
  • Štvorchodové večere sa podávajú formou tematického bufetu.
  • V období od 16. decembra 2016 do 23. decembra 2016, od 7. januára 2017 do 28. januára 2017 a od 19. marca 2017 do 9. apríla 2017 je v cene obed formou snack bufetu.

Doprava

Berghotel Rudolfshütte je dostupný individuálnou dopravou. Nachádza sa v stredisku Uttendorf vo vzdialenosti 470 km od Bratislavy.

Služby v cene

V cene je ubytovanie s polpenziou na osobu za jednu noc a skipas pre oblasť Weißsee Gletscherwelt, ktorý platí v deň príchodu od ubytovania až do dňa odchodu do 11:00 hod.

Povinné doplatky

V hoteli Berghotel Rudolfshütte je potrebné zaplatiť pobytovú taxu, ktorá sa platí na mieste a je vo výške 1,30 EUR za noc pre osobu nad 15 rokov.

Ostatné doplatky

Ako klienti našej cestovnej kancelárie môžete využiť aj službu klasického komplexného cestovného poistenia zájazdu alebo komplexného cestovného poistenia zahŕňajúceho aj poistenia nákladov na záchrannú činnosť. Viac informácií o komplexnom cestovnom poistení počas zimnej dovolenky v Rakúsku vám poskytneme v ktorejkoľvek pobočke našej cestovnej kancelárie.

Klienti, ktorí si prezerali HOTEL BERGHOTEL RUDOLFSHUTTE si prezerali aj:

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: +421-905 936 676
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.