Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Hotel Elisabethpark
Rakúsko, Salzbursko / Gastein, BAD GASTEIN

od 407 za osobu

Cena za 1 noc od 58,14 €

V CENE JE ZAHRNUTÉ

Polpenzia
Ubytovanie
nocí
ĎALŠIE TERMÍNY

INFO

V skratke o hoteli

Klasický štvorhviezdičkový hotel Elisabethpark s dlhoročnou tradíciou sa nachádza v centre mesta Bad Gastein.

Poloha

Centrum Bad Gastein, Verejný krytý bazén: Termálne kúpalisko Bad Gastein 1 km, Nákupy: Bad Gastein 20 m, Vlaková stanica: do kopca Bad Gastein 1 km, Letisko: Salzburg 95 km, Resort Nadmorská výška: 1000 m, Lyžiarska oblasť: Gastein 2 km, Behať na lyžiach: Angertal okruh 3 km, Skibus (ďalšia zastávka): diagonálne oproti hotelu 0 m, Lyžovanie v lyžiarskom stredisku: Nie.

Strava

Polpenzia, Welcome drink: 1 Piccolo-Sekt a Mozartova lopta v izbe pri príchode, raňajkový bufet: rozsiahle s vitality corner, šalátový bar, na vyžiadanie špeciálna strava alebo znížená kuchyňa možné, večera (4 kurzy): švédsky stôl s výberom : 1 x týždenne slávnostná večera, 1-2 krát týždenne tematická noc (bufet), denne Aprés-Ski party: varené víno a detský punč (neobmedzené) odpoledne od 16:00 do 17:00 hod. povinná vianočná večera (24.12.): Vianočné lesné vianoce v parku s návštevou Santa, povinná silvestrovská večera: veľká novoročná galéria s živou hudbou a slávnostnou večerou. Povinná ruská vianočná večera (06.01.).

Cena zahŕňa

Moderná posilňovňa s kardio zariadením - otvorená denne od 07:00 do 22:00.

Povinné doplatky

Pobytová taxa: Euro 2,50 na osobu / noc (15 rokov).

Ostatné doplatky

Solárium: Ca. Euro 4,50, Masáže: miestne ceny, exkluzívne Babor Spa a Beauty Centre na jednom poschodí, veľký výber Wellness, Zdravie a Kozmetické terapie, Kozmetická miestnosť, Masážne miestnosti, Lyo-masáž, Soft-pack salóniky, Termálne kúpalisko, Thalasso kúpele, energetická miestnosť, súkromná SpA - tu si oddýchnete v súkromnej atmosfére (s fínskou saunou a dvojitou vírivkou), perfektný svadobný darček alebo ideálne miesto na oslavu špeciálnej akcie v intímnej atmosfére, Otváracie hodiny: SpA Plocha otvorená denne od Od 08:00 do 18:00 alebo na požiadanie, súkromné \u200b\u200bSpA na vyžiadanie. Gastein karta s mnohými zľavami na zariadeniach na voľný čas na mieste zahrnutá v cene (niektoré služby za príplatok).

Klienti, ktorí si prezerali HOTEL Hotel Elisabethpark si prezerali aj:

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: zednikova@ba.satur.sk
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.