Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Hotel Alpina
Rakúsko, Salzbursko / Gastein, BAD HOFGASTEIN

od 254 za osobu

Cena za 1 noc od 84,67 €

V CENE JE ZAHRNUTÉ

Polpenzia
Ubytovanie
noci
ĎALŠIE TERMÍNY

INFO

V skratke o hoteli

Nechajte sa ožiť našim osobným 4-hviezdičkovým hotelom Alpina na pokojnom a slnečnom mieste na okraji malého parku a rozmaznávajte sa! Vychutnajte si dovolenku v známych zimných športoch a kúpeľnom stredisku Bad Gastein.

Poloha

Centrum: Bad Hofgastein 300 m, Prístav: Tauernblick 30 m, Verejný krytý bazén: Therme Bad Hofgastein 300 m, Nákupy: Bad Hofgastein 300 m, Vlaková stanica: Bad Hofgastein 3 km, , letisko Salzburg 90 km, letovisko Nadmorská výška: 850 m, Lyžiarsky vlek: Schlossbergalm-Bergbahn 400 m, Behať na lyžiach: 300 m, Skibus (ďalšia zastávka): mimo obce hotel, lyžovanie / lyžovanie: nie, hotelová kyvadlová doprava: bezplatná zberná zľava z vlakovej stanice s hotelovým autobusom na predbežnú rezerváciu, hotel je vzdialený asi 3 minúty chôdze alebo 300 m od pešej zóny.

Strava

Polpenzia, raňajkový bufet: s vitálnymi produktmi, popoludňajšie občerstvenie: denný Apres ski snack od 15:30 do 17:00, večera (4 chodby): menu, vstupné bufet: niektoré, šalátový bar: niektoré, dezertový bufet: , Tematické večery: 1 x týždenný gala alebo farmársky bufet, vianočná večera (24.12.): Vianočná večera s 5 chodmi, Silvestrovská večera: Silvestrovská slávnostná slávnostná večera so živou hudbou a polnočným občerstvením, 1 x týždenný koktail alebo víno večera, raňajky, obed a večera a apres ski snack sú prijímané všetkými hosťami v hoteli Alpina.

Cena zahŕňa

1 x týždenný tanečný večer.

Povinné doplatky

Pobytová taxa: ca. Euro 2,20 na osobu / noc (15 rokov).

Ostatné doplatky

solárium; Vírivka, Kozmetické centrum: Kozmetické kúpele v hotelovej kúpeľnej zóne - ceny umiestnené na mieste, Masáže: Masážne terapie v kúpeľnom areáli v termálnych kúpeľoch Radon, bahno - Týždenný program: Lyžiarske výlety a výlety na snežniciach atď.

Klienti, ktorí si prezerali Hotel Alpina si prezerali aj:

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: zednikova@ba.satur.sk
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.