Najlepšia rodinná dovolenka
Najlepšia rodinná dovolenka

Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

HOTELKURAMATHI ISLAND RESORT
Maldivy, Severný Ari Atol

  • Priamo na pláži
  • Plná penzia
  • WIFI
  • WELLNESS
  • POTÁPANIE

INFO

V skratke o hoteli

Obľúbený eco rezort Kuramathi Island Resort sa nachádza v severnej časti Ari atolu na Rasdhoo atole. Rezort je vhodný pre rodiny s deťmi, páry.Pobyt na pláži si môžete spojiť s potápaním a športovými aktivitami, ktoré rezort ponúka.

Poloha

Kuramathi Island Resort na ostrove s rozmermi 1800 x 500 m je pokrytý bujnou vegetáciou. Nachádza sa vo vzdialenosti cca 56 km od hlavného ostrova s medzinárodným letiskom Male. Dve biele piesočnaté pláže a fascinujúci podmorský život, ako aj koralový útes cca 100 m ponúkajú možnosti na šnorchlovanie a potápanie, výlety loďou, vodné športy a pozorovanie rýb priamo pri pláži. Na pláži má rezort 3 bary: Sand Bar, Pool Bar, Laguna Bar.

Dĺžka transferu

cca

Transfer rýchloloďou z medzinárodného letiska v Male z letiska cca 20 min hydroplánom alebo 60 min rýchloloďou.

minút

Strava

Kuramathi Island Resort ponúka hosťom stravovanie vo formej plnej penzie - raňajky, obedy a večere formou bufetu v niektorej z hlavných reštaurácii (podľa čísla izby). Za doplatok all inclusive: 09:00-23:55 h - stravovanie formou bufetu, vybrané nápoje ako stolové červené a biele víno, pivo, ovocné malinovky, softdrinky, popoludní káva, čaj, drobné pečivo a koláče v „Island Coffe Shop“, 1x pobyt výlet na susedný ostrov „Rasdhoo“ a 1x pobyt večerná plavba loďou.

 

Cena zahŕňa

Servisné poplatky leteckej spoločnosti sú vo výške: Qatar Airways/ Emirates - 450 EUR na osobu, Turkish Airlines 470 EUR (Silvester).

Služby v cene

V cene je letecká doprava z Viedne, transfer letisko – hotel – letisko, 7-krát ubytovanie s raňajkami, služby česky hovoriaceho delegáta.

Ostatné doplatky

za all inclusive dospelý 51 EUR/os./deň, dieťa do 12r. 25 EUR/os./deň.

Klienti, ktorí si prezerali HOTEL KURAMATHI ISLAND RESORT si prezerali aj:

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: +421-905 936 676
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.