Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

MOBILNE DOMČEKY MH SOLARIS
Chorvátsko, Severná Dalmácia, ŠIBENIK - SOLARIS

od 93,10 za apartmán

Cena za 1 noc od 46,55 € Ušetríte do 4,90 € (5 %)

V CENE JE ZAHRNUTÉ

Bez stravy
Ubytovanie
noci
ĎALŠIE TERMÍNY
  • Priamo na pláži
  • Bez stravy
  • Animácie
  • AQUAPARK
  • WIFI
  • WELLNESS
  • POTÁPANIE

INFO

Poloha

„Veľký rezort pre veľkú dovolenku“ to je heslo tohto komplexu obkoleseného mediteránskou zeleňou a borovicovým lesíkom, 6 km južne za mestom Šibenik, dosiahnuteľného miestnou dopravou. Ideálny komplex na rodinnú dovolenku, ale i pre športovcov či na organizovanie kongresov. Má veľmi dobrú polohu – je v strede medzi Zadarom a Splitom, vzdialenosť do každého z týchto miest je 90 km. Pozostáva z 5 hotelov, autocampu, apartmánov Villas Kornati a Villas Dalmatian Stars, má vlastnú Yacht marinu. Pozdĺž celého rezortu je vybudovaná 4 km dlhá rôznorodá pláž – jemno štrková a piesková, malá časť skalnatá, na časti pláže sú vysadené palmy. V komplexe je široká možnosť športového a relaxačného oddychu.

WELLNESS A SPA CENTRUM

krytý bazénový svet má 6 vyhrievaných bazénov s whirlpool (morská i sladká voda), saunový svet (fínska, hamam, aroma), solarium, fitnes, beauty, oddychová zóna. Vstup za poplatok (klienti hotela Ivan majú vstup do bazénového sveta v cene ubytovania).

DALMATÍNSKA DEDINA (DALMATINSKE SELO)

ponuka tradičných dalmatínskych špecialít, pripravených podľa receptov dávnych predkov - teplý domáci chlieb z vlastnej pekárne a z vlastnej múky mletej v 100 rokov starom mlyne, domáca parmská šunka a syr, jedlo na grile. Dedinka ponúka bohatý program každý večer – prezentácia starých remesiel, výroba upomienkových predmetov, tkacia dielňa, ochutnávka domácich vín v regióne Šibenik, liehovar na výrobu vlastných tradičných brandy.

ZÁBAVA PRE DOSPELÝCH

najlepšie reštaurácie v okolí, beach

párty, škola tanca pod vedením tanečných inštruktorov. Solaris tím pripravuje každý deň bohatý program, stačí si vybrať svoj vlastný príbeh a svoj vlastný bar.

ZÁBAVA PRE DETI

AQUAPARK Solaris - vodný svet, Solaris pirátske dobrodružstvo - Minigolf, Solaris expres vláčik, herňa (biliard, stolný futbal, videohry a pod.) - za poplatok, detské ihriská, drevené mesto.

ŠPORT

4 tenisové kurty – antuka, ihriská na loptové hry, bowling, petang. Vodné športy: požičovňa vodných bicyklov, kajakov, kanoí, windsurfi ngov, potápačský klub, vodné lyžovanie.

 

 

Poloha

roztrúsené v Solaris campe • obkolesené mediteránskou zeleňou

Strava

individuálne

Cena zahŕňa

prenájom mobilného domčeka na 1 noc, poistenie insolventnosti, delegáta CK * (posteľné prádlo, uteráky a záverečné upratovanie)

Poznámka: *delegát (4.6.-10.9.). Pobyt možný v období 25.6.-10.9. od 7 nocí s nástupom SOBOTA a ŠTVRTOK, do 25.6. a od 10.9. na 3 noci s nástupom denne

Povinné doplatky

pobytová taxa dospelý 12,60 EUR/týždeň, pobytová taxa dieťa 12-18 r. 6,30 EUR/týždeň, registračný poplatok 1 EUR/pobyt/osoba

Ostatné doplatky

autobusová doprava 90 EUR/os., platba na mieste: celodenný vstup do wellness 10 EUR/ dospelý, 7 EUR dieťa 3-14 r., komplexné cestovné poistenie - viac informácií v CK

Oficiálne hodnotenie

****

Klienti, ktorí si prezerali MOBILNE DOMČEKY MH SOLARIS si prezerali aj:

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: zednikova@ba.satur.sk
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.