Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Spať

Užite si dovolenku v hoteli, ktorý odporúčajú stovky dovolenkárov. Rixos Bab Al Bahr získal ďalšie ocenenie

Užite si dovolenku v hoteli, ktorý odporúčajú stovky dovolenkárov. Rixos Bab Al Bahr získal ďalšie ocenenie

09.01.2017


Hotel Rixos Bab Al Bahr v Spojených arabských emirátoch je u slovenských dovolenkárov mimoriadne obľúbený. No nie sme žiadnou výnimkou. Hotel má spokojných návštevníkov na celom svete. Dôkazom je, že sa dostal do rebríčka najlepších hotelov na rok 2017, ktorý vyhlasuje cestovateľský portál HolidayCheck.

Základom pre získanie ocenenia HolidayCheck Award sú recenzie turistov, ktorí boli v konkrétnom hoteli ubytovaní počas posledných dvanástich mesiacov. Recenziu k hotelu musí napísať aspoň päťdesiat cestovateľov a aspoň 90 percent z nich ho musí odporučiť aj ostatným. Hodnotenia sú pritom veľmi podrobné, zameriavajú sa na detaily ako izby, poloha a okolie, servis a gastronómia. Preto sa nie je čomu čudovať, že hotely sú na zisk ceny mimoriadne hrdé. Veď o ich kvalitách nehovoria len odborníci, ale najmä bežní dovolenkári. A splniť ich očakávania je prvoradou starosťou všetkých hotelov.

rixos bab al bahr, spojene arabske emiraty, letna dovolenka, dovolenka pri mori, dovolenka v spojenych arabskych emiratoch, satur

Rixos Bab Al Bahr dostal ďalšie ocenenie.

FOTO: facebook Rixos Bab Al Bahr

Rovnako sa na svojej facebookovej stránke vyjadril aj hotel Rixos Bab Al Bahr*****. Ako sami napísali, „sme hrdí na správu, že Rixos Bab Al Bahr patrí medzi najlepšie hotely v Spojených arabských emirátoch a vyhral HolidayCheck Award“. Pre hotel to ani zďaleka nie je jediné ocenenie. V minulom roku získal ocenenie World Travel Awards 2016 a stal sa najlepším all inclusive rezortom na Strednom Východe. Rovnakú cenu má aj z predchádzajúcich rokov 2014 a 2015. Otvorený bol pritom len vo februári 2014 ako prvý all inclusive hotel v Spojených arabských emirátoch. K roku 2015 sa viaže aj cena pre jeden z najlepších nových hotelov sveta, ktorý mu udelil prestížny cestovateľský portál Conde Nast Traveller.

Kombinácia moderného luxusu a tradičnej pohostinnosti je jedným z hlavných dôvodov spokojnosti všetkých, ktorí sa rozhodnú pre dovolenku v Spojených arabských emirátoch v hoteli Rixos Bab Al Bahr. Nachádza sa na nedotknutých piesočnatých plážach umelého ostrova Al Marjan v emiráte Ras Al Khaimah. Tento emirát je obľúbenou destináciou, kde svieti slnko počas celého roka. Dovolenkári tu nájdu malebné pláže, zlaté duny, ale aj ohromujúcu horskú krajinu. Jednou z najobľúbenejších turistických atrakcií je bezpochyby púštne safari, lákavé je však aj sokoliarstvo, ťavie preteky a nechýbajú ani rôzne vodné športy.

Každé vaše kulinárske želanie splní celkovo štrnásť reštaurácií a barov. Tie ponúkajú stredomorské špeciality, pokrmy z Blízkeho Východu, Ázie, Južnej Ameriky alebo Talianska. V hoteli si užijete ultra all inclusive, vďaka ktorému si môžete dať niečo pod zub kedykoľvek počas dňa v 24 hodín otvorenej reštaurácii, vychutnať si pohodlie denne dopĺňaného minibaru, oddychovať na ležadlách pod slnečníkmi alebo využiť chladničky pri bazénoch. Dospelí nájdu súkromie v cabanas pri bazéne s full servisom. Hoteloví zamestnanci vám sem prinesú jedlo aj nápoje a prenajať si ich môžete na jeden deň. Novinkou je „only adult“ bazén s barom a odísť nemôžete bez návštevy najväčšieho a najluxusnejšieho wellness centra na severe emirátu.

rixos bab al bahr, spojene arabske emiraty, letna dovolenka, dovolenka pri mori, dovolenka v spojenych arabskych emiratoch, satur

V hoteli nájdete oddych aj zábavu. Presne v takom pomere, ako vám vyhovuje.

FOTO: archív CK Satur

Aktivity v hoteli sa menia každý deň a sú prísľubom zábavy až do polnoci. Nechýbajú animácie, akrobatické či celebrity show, tanečné vystúpenia, plážové party a vzrušujúce noci v hotelovom nočnom klube. Aj športoví nadšenci si prídu na svoje. Máte radi tradičné hry ako futbal, basketbal, tenis či plážový volejbal? Alebo by sa radšej vrhnete na plachtenie, jazdu na kajaku, windsurfing alebo vodné lyže? Po dni nabitom aktivitami dobre padne si len tak poleňošiť pri niektorom z bazénov. Tým najzaujímavejším je určite infinity bazén s nádherným výhľadom na more.


Prečítajte si tiež!

Plný kufor zábavy s Planet Fun: Rodinná dovolenka na lodi


Rodiny s deťmi zasa ocenia novinku v podobe malého aquaparku s dvomi toboganmi, jednou šmykľavkou a bazénom pre deti. O malých cestovateľov sa postarajú aj v mini klube, tínedžeri majú zasa svoje vlastné miesto na spoločné stretávanie. Za zábavou sa môžu vydať aj do herne so spoločenskými hrami, detského kina alebo na Rixy diskotéku. Navyše, ak sa rozhodnete pre dovolenku v Spojených arabských emirátoch v hoteli Rixos Bab Al Bahr v apríli alebo v máji, nájdete tu aj dvoch slovenských animátorov rodinného klubu Planet Fun našej cestovnej kancelárie Satur.

rixos bab al bahr, spojene arabske emiraty, letna dovolenka, dovolenka pri mori, dovolenka v spojenych arabskych emiratoch, satur

Hotel vybudoval pre malých dovolenkárov úplne nový aquapark.

FOTO: archív CK Satur

Rixos Bab Al Bahr je ideálny na exotickú dovolenku aj počas jari, keď v krajine ešte nevládnu tie najväčšie horúčavy. V tomto období je tu príjemne teplo, takže si viete užiť nielen pobyt pri mori, ale aj spoznávanie všetkých atrakcií, ktorých sa v Spojených arabských emirátoch ukrýva veľké množstvo.

Chcete stráviť svoju dovolenku pri mori v hoteli Rixos Bab Al Bahr? OBJEDNAJTE SI JU U NÁS UŽ TERAZ!

Autor: Satur.sk

HOTEL Rixos Bab Al Bahr / Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah

Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah

Ultra All Inclusive
Letecky z Bratislavy, Viedne

od 1 346,36 za osobu

Ušetríte do 41,64 € (3 %)

Ďalej
NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: zednikova@ba.satur.sk
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.