Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Spať

Šťastný zážitkový Nový rok! Časť I.

Šťastný zážitkový Nový rok! Časť I.

27.06.2016


Ak by sa vás v horúcich letných dňoch niekto opýtal, ako budete tráviť Silvester, možno by ste ostali prekvapení. No je to otázka v správnom čase. Aj pri výbere exotiky a poznávacieho zájazdu v kombinácii s najlepšími oslavami príchodu Nového roka totiž platí to isté ako pri letnej dovolenke – čím skôr kúpite, tým vyššiu zľavu získate. Okrem najvyšších zliav si teraz môžete v cestovnej kancelárii Satur vyberať aj z najširšej ponuky a termínov zájazdov.

Prečo si Silvester bookovať už teraz

No sú tu aj ďalšie dôvodoy, prečo je najlepšie rozhodnúť sa už dnes. Tým prvým je, že v cene zájazdov a pobytov sú zahrnuté transfery, služby našich najlepších sprievodcov a máte aj istotu komfortných letov. Tým druhým je možnosť uplatniť si zľavové kupóny až do výšky 600 eur a tým tretím, že zľavové kupóny platia iba do 31. augusta 2016. Navyše naši verní klienti si k zľavám môžu pripočítať ešte ďalšie dve percentá (TOP klienti), resp. tri percentá (VIP klienti). Ďalším dôvodom, na ktorý netreba zabúdať, je, že termíny na cestovanie okolo Silvestra sú veľmi obľúbené. Poznávacie zájazdy, pobyty v exotike alebo plavby bývajú vypredané už na konci septembra či októbra.

Silvester s deťmi (aj) v exotike

Keďže sme boli prvou cestovkou na Slovensku, ktorá na trh priniesla katalóg FAMILY a v ňom aj poznávacie zájazdy do exotiky pre deti, tento rok pokračujeme v našej dobrej tradícii. Karibik, Kuba, Dubaj alebo Srí Lanka sú len niekoľkými z množstva miest, v ktorých môžete spolu s vašimi ratolesťami prostredníctvom CK Satur stráviť tento Silvester. Pre malých cestovateľov, teda deti zväčša staršie ako päť rokov, platia pri niektorých silvestrovských pobytoch detské paušály. A dobrou správou je aj to, že väčšina termínov je naplánovaná tak, aby sa počas nich konali školské prázdniny.

Tipy, ako exoticky stráviť Silvester

Kuba – Silvester na výletnej lodi

S cestovnou kanceláriou Satur môžete prežiť neopakovateľný Silvester na okružnej plavbe okolo Kuby a Západného Karibiku na štvorhviezdičkovej výletnej lodi so slovenským sprievodcom.

 kuba, poznavaci zajazd, silvester, silvestrovsky zajazd, silvester v exotike, satur

Prežite s cestovnou kanceláriou Satur neopakovateľný Silvester na výletnej lodi.

FOTO: archív CK Satur

Zážitok z plavby: Netradičnou možnosťou, ako odštartovať nový rok je plavba na výletnej lodi. A ešte lepšie pod horúcim karibským slnkom. S cestovnou kanceláriou Satur sa vydáte na plavbu okolo Kuby a západného Karibiku na luxusnej lodi MSC Armonia****. Zážitkom je už samotná loď: trinásť palúb, wellness centrum, fitnes, tri bazény, niekoľko víriviek, multifunkčné športovisko, minigolf a ďalšie. V programe je aj bohatá ponuka výletov. Za pár dní navštívite Havanu, Belize, Isla de Roatana, ktorý patrí k Hondurasu, mexickú turistickú oblasť Costa Maya a Isla de la Juventud.

Ohňostroj a tanec – zážitok na celý život: Originálna bude aj silvestrovská noc, keď sa všetci pasažieri stretnú na palube lode pod holým nebom a v rytme tanca spoločne oslávia príchod nového roka. Presne o polnoci nebo rozžiari farebný ohňostroj a kapitán lode niekoľkými zatrúbeniami ohlási Nový rok.

Stiahnite si svoj zľavový kupón na okružnú plavbu okolo Kuby a Západného Karibiku TU >>

Kuba – Silvester s drinkom Hemingwaya

Stráviť prvé hodiny nového roka na najznámejšej pláži sveta - kubánskom Varadere je jednoduché. Vyberte si poznávací zájazd od CK Satur a jednou nohou ste už tam!

 kuba, poznavaci zajazd, silvester, silvestrovsky zajazd, silvester v exotike, satur

S cestovnou kanceláriou Satur zažijete skvelý Silvester na Kube.

FOTO: archív CK Satur

Zážitok z tradície: Pešie prechádzky sú najlepším spôsobom, ako do seba nasiaknuť atmosféru tradičného života, ku ktorému patria ženy v bielom oblečení, posedávajúce a fajčiace cigary, ale aj hudobníci a tanečníčky. Tak trochu tradíciou sa stalo aj posedenie v obľúbených baroch Ernesta Hemingwayia pri poháriku ohnivého daiquiri.

Tabakový zážitok: Na Kube sa nachádzajú najlepšie tabakové plantáže na svete a okolo výroby cigár vládne doslova celá veda. Do svojich tajomstiev vás zasvätia ich výrobcovia.

Plážový zážitok: Ku Kube neodmysliteľne patria pláže s jemným bielym pieskom na Varadere, na ktorých si oddýchnete a poriadne zrelaxujete. K pocitu absolútnej pohody prispejú služby all inclusive hotela, kubánsky rum, ľadové mojito či cuba libre. Už teraz sa tešíte na bohatý program? Ak áno, môžeme vás uistiť, že sme si ešte pár prekvapení nechali pre seba.

Stiahnite si svoj zľavový kupón na silvestrovský poznávací zájazd na Kube TU >>

New York – Silvester v miliónovom meste

Všade vládne ruch a zhon, poznávacím znamením sú žlté taxíky a vy si uprostred jedného z najobľúbenejších veľkomiest užívate posledné hodiny starého roka. Presne takto môže vyzerať váš Silvester v New Yorku s CK Satur.

new york, usa, amerika, poznavaci zajazd, silvestrovky zajazd, silvester v amerike, silvester v new yorku, satur 

Úžasný Silvester môžete stráviť s celou rodinou aj v New Yorku.

FOTO: archív CK Satur

Architektonický zážitok: Empire State Building, Socha slobody, Manhattan a Flatiron Building, to sú ikony New Yorku. Že vám tá posledná nič nehovorí? Keď ju uvidíte, hneď si spomeniete, že ste ju už videli. Ide o jeden z najstarších mrakodrapov, ktorý vznikol už v roku 1902. Jej vzhľad pripomína žehličku.

Zážitok pre nákupné maniačky: Najväčší obchodný dom na svete Macy´s zláka na nákupy každého návštevníka. Ak túžite po bielizni Victoria´s Secret, Calvin Klein, džínsoch Levi´s, origináloch od Manola Blahnika, v centre Century 21 ich nájdete za najlepšie ceny. Nákupným rajom sú aj najznámejšie ulice sveta East Village a Lower East Side.

Vianočný zážitok: Aj vy máte pred očami film Sám doma, keď malý Macaulay Culkin stojí pred obrovským vyzdobeným vianočným stromčekom pred Rockefellerovým centrom? V New Yorku sa pri ňom môžete zastaviť aj vy.

Stiahnite si svoj zľavový kupón na silvestrovský poznávací zájazd v New Yorku TU >>


Ďalšie zaujímavé tipy vám prinášame aj v druhej časti nášho článku. Prečítajte si ho!

Šťastný zážitkový Nový rok! Časť II.


Thajsko – Silvester ako pre kráľov

Príchod nového roka môžete spolu so svojimi deťmi stráviť poznávaním severného Thajska. Na miesta, ktoré s nami navštívite, vaše deti nikdy nezabudnú.

 thajsko, silvester, poznavaci zajazd, silvestrovsky zajazd, silvester v exotike, satur, silvester v thajsku

Nezabudnuteľný bude aj Silvester, ktorý strávite v Thajsku.

FOTO: archív CK Satur

Zážitok ako pre kráľov: Máte občas pocit, že ste sa narodili do nesprávnej doby a patríte skôr do obdobia kráľov a kráľovien? V Bangkoku si budete pripadať ako doma. Zavítate do troch najslávnejších chrámov – Kráľovského paláca, najrozsiahlejšieho chrámu Wat Po, ktorý ukrýva sochu Ležiaceho Budhu, a nakoniec do chrámu Wat Trimitr, kde je socha Zlatého Budhu, vytvorená z 5,5 tony rýdzeho zlata.

Zážitok pre celú rodinu: Ohromný zážitok si odnesiete zo slonieho kempu, kde uvidíte, ako slony po celé stáročia tvrdo pracovali v džungli. Mnohé slovenské domácnosti zdobia orchidey, no vidieť celú farmu, kde sa tieto nádherné rastliny pestujú, je neopísateľné.

Stiahnite si svoj zľavový kupón na silvestrovský poznávací zájazd v severnom Thajsku TU >>

Hongkong – Macao – Silvester s pokladmi južnej Číny

Ohromení z mrakodrapov, z ktorých sa vám zatočí hlava, budete pri návšteve Hongkongu, v Macau vás zasa možno zláka hazard. Silvestrovský poznávací zájazd s CK Satur vám predstaví obe tieto krajiny, v ktorých sa už tradične konajú jedny z najpompéznejších osláv Nového roka.

 hongkong, cina, poznavaci zajazd, silvestrovsky zajazd, silvester v cine, silvester v exotike, satur

Silvester v Hongkongu bude jedinečným zážitkom.

FOTO: archív CK Satur

Zážitok pre odvážnych: Zaujímavosťou bývalej portugalskej kolónie Macaa je presklená plošina na veži Macao Tower vo výške 338 metrov nad zemou. Ak máte odvahu, môžete sa po nej prejsť, odmenou vám bude úchvatný výhľad a adrenalínová spomienka.

Hazardný zážitok: Ligotavú tvár Macaa predstavuje Oriental Las Vegas. Áno, presne na tomto mieste sa môžete ponoriť do víru hazardu rovnako ako v známom americkom meste.

Zážitok pre deti: V Hongkongu vezmite najmenších do Disneylandu, Morského parku alebo zábavného centra Fisherman's Wharf. Keďže sa spoločnosť Disney chcela vyhnúť problémom pri výstavbe Disneylandu, ktorými by mohla byť rozlišnosť v kultúre, siahli po prvkoch čínskej kultúry. V hongkongskom Disneylande sa preto využívajú aj princípy feng-šuej. Napríklad do chodníka pri vchode do parku vložili ohyb, aby dobrá energia „chi“ neprúdila do Juhočínskeho mora. Denná kapacita parku, ktorý je rozdelený do siedmich častí, je 34-tisíc návštevníkov.

Stiahnite si svoj zľavový kupón na silvestrovský poznávací zájazd do Hongkongu a Macaa TU >>

Malajzia – Singapur – Melaka – Silvester v štýle „z každého rožku trošku“

Ak si predstavujete Silvester strávený spolu s deťmi v exotike, ktorý bude naplnený poznávaním nových miest a zaslúženým oddychom na pláži, potom sa vyberte s cestovnou kanceláriou Satur na poznávací zájazd do Malajzie.

malajzia, silvester, poznavaci zajazd, silvestrovsky zajazd, silvester v exotike, satur 

Spoznajte počas Silvestra krajiny, ktoré ste doteraz ešte nenavštívili.

FOTO: archív CK Satur

Zážitky, z ktorých sa vám zatočí hlava: A teraz to myslíme doslovne. V Singapure si môžete vyskúšať jazdu na najväčšom vyhliadkovom kolese na svete Singapore Flyer. Má výšku takmer 165 metrov, čím prekonalo aj slávne London Eye. Na kolese sa nachádza 28 kabín, pričom do každej sa zmestí 28 ľudí. Jazda trvá približne pol hodiny, počas ktorej si vychutnáte jedinečný výhľad na panorámu mesta. Ďalšou dychberúcou atrakciou sú Supertree Grove – záhrady v stromoch. Majú symbolizovať japonský národný kvet – orchideu v kombinácii s trópmi. Záhrady sa nachádzajú vo výške 25 – 30 metrov. Keď sa na ne pozriete, budete mať pocit, že ste sa ocitli vo fantasy svete filmu Avatar.

Orchideová záplava – Lake Gardens, oficiálne známe ako Perdana Botanical Gardens je prvý rozsiahly rekreačný park v Kuala Lumpur. Slúžiť má hlavne na oddych a relax. K najväčším atrakciám parku patrí ibišteková záhrada, záhrada orchideí, vtáčí park a park motýľov. Tým sa určite potešia najmä najmladší návštevníci.

Stiahnite si svoj zľavový kupón na silvestrovský poznávací zájazd do Malajzie TU >>

Druhú časť tých najlepších tipov, ako stráviť Silvester vám prinesieme už zajtra!

Autor: Satur.sk

Vyberte si svoj silvestrovský poznávací zájazd s CK Satur!


NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: +421-905 936 676
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.