Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Spať

Plný kufor zábavy s Planet Fun: Najlepšia dovolenka v Turecku, Bulharsku a Chorvátsku

Plný kufor zábavy s Planet Fun: Najlepšia dovolenka v Turecku, Bulharsku a Chorvátsku

20.12.2016


Už ste si prechádzali prstom na mape po krajinách, v ktorých by ste radi strávili svoju rodinnú letnú dovolenku budúci rok? Možno sa váš ukazovák zastavil na Turecku s overenými hotelmi a kvalitnými službami. Alebo zablúdil do Chorvátska, s príjemnými domácimi a „slovenským“ morom? Možno sa zatúlal aj do Bulharska, v ktorom si pamätajú dovolenku ešte naši rodičia, no od tých čias prešlo veľkou premenou a dnes je miestom pre dovolenku v moderných rezortoch, navyše o čosi lacnejšiu ako vo zvyšku sveta. 

V Turecku aj Bulharsku môžete obdivovať pamiatky. Ak ste fanúšikmi Hry o tróny, v Chorvátsku sa môžete vydať na miesta, ktoré sa stali aj súčasťou seriálu. Ale hlavne, vo všetkých troch krajinách si oddýchnete pri krásnom mori, doprajete si relax a pohodu a o to predsa počas letnej dovolenky ide najviac. A nebude vám chýbať ani zábava. V Turecku, Chorvátsku aj Bulharsku nájdete hotely, v ktorých máme počas leta náš rodinný klub Planet Fun alebo aspoň jedného slovenského animátora. Prázdniny plné dobrodružstiev, smiechu a dobrej nálady zabezpečí bohatý program, nad ktorým už teraz usilovne premýšľajú šikovní chlapci a dievčatá, ktorí sa zodpovedne, ale najmä hravo postarajú o vaše ratolesti.

Rodinný klub Planet Fun pod hlavičkou cestovnej kancelárie Satur funguje v hoteloch v rôznych krajinách už niekoľko rokov a za ten čas si našiel množstvo spokojných dovolenkárov. Veď čo môže byť lepšie ako to, že celá vaša rodina dostane presne to, po čom túži? Deti si nájdu nových kamarátov a na spoločné zážitky budú ešte dlho spomínať. Rodičom sa ujde pár chvíľ, keď si budú môcť vychutnať pokoj a spoločný čas. Ktorú krajinu si teda vyberiete? Nechajte sa inšpirovať našimi radami!

Turecký ultra all inclusive pre celú rodinu

Turecké hotely sú známe bohatým vybavením a zariadeniami, ktoré spríjemnia dovolenku celej rodine. Inak to nie je ani v prípade hotela Arcanus***** vo východnej časti Side. Rezort v pokojnom prostredí píniových lesov s ultra all inclusive službami je najlepším miestom pre rodiny s deťmi.

planet fun, turecko, arcanus, rodinna dovolenka, dovolenka v turecku, letna dovolenka pri mori, satur

Hotel Arcanus je skvelou voľbou, ak sa rozhodnete pre letnú dovolenku v Turecku.

FOTO: archív CK Satur

Zábava pre deti: V júli a v auguste zabezpečia dobrú náladu dvaja slovenskí animátori z klubu Planet Fun. Pre menšie deti sú pripravené aktivity v mini klube, pre tie väčšie je teenage klub. Nebudú sa vedieť odtrhnúť ani od bazénov so šmýkačkami a toboganmi v aquaparku. Ale možno sa vám ich odtiaľ podarí dostať, keď ich nalákate na zmrzlinu, wafle, gözleme alebo popcorn.

Oddych pre dospelých: Aký by to bol turecký hotel bez tureckých kúpeľov? Zájdite do wellness centra a doprajte si pokoj a ticho v saune či uvoľnenie na masáži. Ak patríte skôr k aktívnym dovolenkárom, vydajte sa do známeho Pammukale. Dobrodruhovia nájdu pre seba to pravé pri raftingu.

Čo oceníte: Jednou z najväčších výhod pre rodiny je ubytovanie až pre dve deti do 15 rokov zdarma. Vyberte si rodinnú izbu s dvomi miestnosťami a výhľadom na more a na balkóne na vás bude čakať malé prekvapenie – vlastná vírivka. :)

Dovolenka s rodinnou atmosférou v Chorvátsku

Do Chorvátska sa mnohí z nás vracajú každý rok. Máme tu svoje obľúbené mestá, pláže aj hotely. Patrí k nim aj hotel Sunce*** v Gradaci, kam sa rok čo rok vracia množstvo spokojných dovolenkárov. Obľúbený hotel nájdete exkluzívne len v ponuke cestovnej kancelárie Satur.

planet fun, sunce, chorvatsko, dovolenka v chorvatsku, letna dovolenka pri mori, rodinna dovolenka, satur

Dlhá a široká štrková pláž pred hotelom Sunce sa tiahne na obidve strany letoviska.

FOTO: archív Satur.sk

Zábava pre najmenších: Letné prázdniny v Chorvátsku si vaše deti budúci rok poriadne užijú. Postará sa o to náš slovenský animátor, ktorý má pre nich pripravené súťaže, diskotéky, športovú mini olympiádu a dokonca aj výlety po okolí.

Oddych pre dospelých: Ten nájdete na slnečnej terase s bazénmi so sladkou vodou alebo na terase s príjemným posedením. Večer sa necháte uniesť tradičnou chorvátskou živou hudbou, pri ktorej si môžete pochutnať na dalmatínskych špecialitách.

Čo oceníte: Najmä polohu hotela, ktorý stojí priamo pri pláži. Oddeľuje ho len prímorská promenáda. Vydajte sa po nej na malú prechádzku a dostanete sa až do centra letoviska. Popritom si môžete posedieť na terasách reštaurácií a kaviarní a len tak vychutnávať život okolo seba.


Prečítajte si tiež!

Plný kufor zábavy s Planet Fun: Trochu exotiky na Cypre a v Spojených arabských emirátoch


Pokojná dovolenka aj pre väčšie rodiny v Bulharsku

Ideálny hotel na rodinnú dovolenku v Bulharsku je Paradise Beach**** v letovisku Sveti Vlas. Vychutnáte si panenskú prírodu a tichý záliv, ale neostanete odrezaní od sveta. Do centra strediska, ktoré je vzdialené len tri kilometre, sa dostanete za pár minút. A ak by vás lákala živšia a bujarejšia atmosféra, navštíviť môžete známe Slnečné pobrežie vzdialené iba desať kilometrov.

planet fun, paradise beach, bulharsko, letna dovolenka v bulharsku, letna dovolenka pri mori, rodinna dovolenka, satur

Hotel Paradise Beach sľubuje pokojnú dovolenku v Bulharsku.

FOTO: archív CK Satur

Zábava pre najmenších: V detskom klube sa o všetko postará náš animátor. Nebudú chýbať hry, súťaže a dobrodružstvá. Vyblázniť sa môžu aj v bazéne so šmýkačkami, v detskom kútiku alebo na ihrisku.

Oddych pre dospelých: Hotel stojí priamo na krásnej dlhej piesočnatej pláži, ktorú mnohí označujú ako „rajskú“. Sami uvidíte, či by ste jej rovnaký prívlastok dali aj vy. Ale na nudu nebude čas ani mimo pláže. V all inclusive máte okrem jedla a pitia aj športové aktivity ako boccia, šípky alebo vodná gymnastika.

Čo oceníte: Každý rok úporne hľadáte hotel, do ktorého by sa vošla celá vaša väčšia rodina? V Paradise Beach nebudete mať problém ani v prípade, ak máte tri deti. Rodinné izby sú totiž vhodné až pre piatich ľudí. Majú samostatnú spálňu, obývačku s rozkladacím gaučom a druhú menšiu spálňu pre dvoch. Pohodlie si tak užije každý.

Tak už ste sa rozhodli, ktorá destinácia bude budúci rok tou pravou pre vašu letnú dovolenku? Či už si vyberiete hotel so slovenskými animátormi klubu Planet Fun v Turecku, alebo hotely so slovenským animátorom v Chorvátsku a Bulharsku, neoľutujete. Ak sa predsa stále neviete rozhodnúť, pozrite sa na našu stránku satur.sk, kde nájdete aj ďalšie krajiny s hotelmi, v ktorých sa o vás postarajú animátori klubu Planet Fun cestovnej kancelárie Satur. Na výber máte množstvo možností!

Autor: Satur.sk

Vyberte si svoju letnú dovolenku už teraz! Najširšiu ponuku vám prináša cestovná kancelária Satur!


Náš TIPHOTEL JAZ AQUAMARINE RESORT / Egypt, Hurghada

Egypt, Hurghada

All Inclusive
Letecky z Bratislavy

od 369 za osobu

Ušetríte do 369 € (50 %)

Ďalej
Náš TIPPENZIÓN WASSERFALL / Rakúsko, Salzbursko / Zell Am See-Kaprun, Fusch

Rakúsko, Salzbursko / Zell Am See-Kaprun, Fusch

Polpenzia
Individuálna doprava

od 77,40 za osobu

Ušetríte do 8,60 € (10 %)

Ďalej
Náš TIPHOTEL RELAIS I PIASTRONI / Taliansko, Toskánsko, Monteverdi Di Marittimo

Taliansko, Toskánsko, Monteverdi Di Marittimo

Polpenzia
Individuálna doprava

od 191 za osobu

Ďalej
Náš TIPHOTEL MEDORA AURI FAMILY BEACH RESORT / Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Podgora

Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Podgora

Raňajky
Individuálna doprava

od 186,20 za osobu

Ušetríte do 9,80 € (5 %)

Ďalej
Náš TIPFALKENSTEINER CLUB FUNIMATION KATSCHBERG / Rakúsko, Korutánsko / Katschberg, Katschberg

Rakúsko, Korutánsko / Katschberg, Katschberg

Plná penzia
Individuálna doprava

od 258 za osobu

Ďalej
Depandanse Sol Garden Istra / Chorvátsko, Istria, Umag

Chorvátsko, Istria, Umag

Polpenzia
Individuálna doprava

od 72 za osobu

Ďalej
HOTEL AMINESS LAGUNA / Chorvátsko, Istria, Novigrad

Chorvátsko, Istria, Novigrad

Polpenzia
Individuálna doprava

od 76 za osobu

Ďalej
DEPANDANSE VILLA LOVORKA / Chorvátsko, Ostrov Krk, O. Krk - Krk

Chorvátsko, Ostrov Krk, O. Krk - Krk

Polpenzia
Individuálna doprava

od 78 za osobu

Ďalej
BEACH HOTEL NIKO / Chorvátsko, Severná Dalmácia, Šibenik - Solaris

Chorvátsko, Severná Dalmácia, Šibenik - Solaris

Polpenzia
Individuálna doprava

od 81,70 za osobu

Ušetríte do 4,30 € (5 %)

Ďalej
HOTEL DRAŽICA / Chorvátsko, Ostrov Krk, O. Krk - Krk

Chorvátsko, Ostrov Krk, O. Krk - Krk

Polpenzia
Individuálna doprava

od 82 za osobu

Ďalej
BUNGALOVY VILLAS RUBIN / Chorvátsko, Istria, Rovinj

Chorvátsko, Istria, Rovinj

Polpenzia
Individuálna doprava

od 90 za osobu

Ďalej
HOTEL BIOKOVKA / Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Makarska

Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Makarska

Polpenzia
Individuálna doprava

od 91,20 za osobu

Ušetríte do 4,80 € (5 %)

Ďalej
NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: zednikova@ba.satur.sk
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.