Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Spať

Fantázia, zábava a dovolenka pri mori: Plný kufor zážitkov s Planet Fun

Fantázia, zábava a dovolenka pri mori: Plný kufor zážitkov s Planet Fun

18.07.2016

Slnko, more, pláž, veľká pohoda, že sme prišli sem, nebola náhoda....alala, ólala, alala, ólala, alala, ólala, Planet Fun. S klubovou dovolenkou nebude zábava na vašej letnej dovolenke tiež žiadna náhoda. Pýtate sa, ako to môžeme vedieť? Úplne jednoducho! Rodinný klub Planet Fun cestovnej kancelárie Satur sa dokonale postará nielen o deti, ale aj o rodičov. 

Ako vznikli klubové dovolenky

Určite to poznáte – chcete sa svojím deťom postarať o krásnu dovolenku, z ktorej si odnesú plno zážitkov, spoznajú nových kamarátov a užijú si množstvo zábavy. Aj tým najaktívnejším rodičom alebo občas „dôjde para“ a potrebovali by chvíľku pre seba, kedy by sa ich malému nezbedníkovi o program postaral niekto iní a oni by si zatiaľ mohli oddýchnuť, príjemne sa zrelaxovať vo welness alebo len tak ležať na pláži a spokojne podriemkavať. Presne v takýchto chvíľach sú tou najvítanejšou pomocou animátori, ktorí zabavia vaše deti, zoznámia ich s ostatnými malými cestovateľmi a podniknú s nimi množstvo šibalstiev.

V mnohých rezortoch preto dnes fungujú klubové dovolenky, ktorých história nesiaha veľmi ďaleko do minulosti. Prvý raz s podobnou myšlienkou prišiel belgický podnikateľ Gérard Blitz, ktorý sa hosťom počas dovolenky postaral nielen o ubytovanie, ale aj o program a voľnočasové aktivity.

Kluby podľa veku detí

Špecifické kluby kladú dôraz najmä na rodiny s deťmi. Jednotlivé kluby sú rozdelené podľa veku detí, čomu je prispôsobený aj ich program. Mini klub je určený deťom od štyroch do dvanástich rokov, ktorým prinesie kopec dobrej nálady karneval, hľadanie pirátskeho pokladu, pečenie vlastných koláčikov alebo maľovanie na tvár. Animátori nemajú ľahkú úlohu, aby najmenším zabezpečili, že sa nebudú nudiť, pri čom im pomáha aj organizovanie rôznych športových aktivít, kde si deti môžu navzájom zmerať sily. Niekoľkokrát do týždňa sa o detičky postarajú aj počas veselých raňajok, obedov či večerí večerí bez rodičov. Ak by sa ich ale chceli zúčastniť aj oni, určite by sa to dalo zariadiť. Mini klub funguje šesťkrát do týždňa v doobedných hodinách od 10:00 do 12:30 a poobede od 15:00 do 17:30 h.

kaya artemis, severny cyprus, planet fun, satur, klubova dovolenka, rodinna dovolenka, dovolenka pri mori, letna dovolenka

O vaše deti sa postarajú zodpovední a vyškolení animátori klubu Planet Fun.

FOTO: archív CK Satur

Zabaviť malé deti oproti tínedžerom je malina. Tým je určený špeciálny teenage klub. Animátori si pre deti vo veku od 13 do 18 rokov pripravujú zvláštny program, kam patria napríklad hodiny tanca, vodné športy, športové aktivity, zábavné kvízy, tematické večere alebo diskotéky. Ak sú dostatočne odvážni, sami si na jeden môžu vyskúšať, aké je to byť animátorom. Spoločných akcií v klube sa môžu zúčastniť doobeda aj poobede, je len na nich a na rodičoch, ako sa rozhodnú.

Špecialitou klubov je príprava narodeninovej oslavy. Ak totiž v čase pobytu oslavuje niektoré z detí narodeniny, animátori mu spoločne s rodičmi a s ostatnými kamarátmi pripravia nezabudnuteľnú narodeninovú oslavu. Okrem iného na nej zaznie aj znelka rodinného klubu Planet Fun cestovnej kancelárie Satur, ktorú si budú detičky vyspevovať ešte aj dlho po návrate z letnej dovolenky pri mori. Ešte ste ju nepočuli? Vypočujte si ju s nami už teraz >>

Kto sa postará o vaše dieťa

Žiadny rodič by nezveril svoje dieťa do rúk len tak niekomu. Naši animátori sú však špeciálne vyberaní. Po kastingu prejdú školením, na ktorom sa naučia vytvoriť pre deti zaujímavý a plnohodnotný program. Súčasťou ich prípravy je aj stretnutie so psychológom, kde si trénujú rôzne situácie, ktoré môžu počas letnej dovolenky nastať. Vďaka tomu sú pripravení zvládnuť nielen starostlivosť o najmenších cestovateľov, ale riešiť nečakané situácie či problémy.

planet fun, satur, klubova dovolenka, rodinna dovolenka, dovolenka pri mori, letna dovolenka

S animátormi rodinného klubu Planet Fun zažijete množstvo zábavy aj na fakultatívnych výletoch spolu s animátormi na palube autobusu alebo pirátskej lode.

FOTO: archív CK Satur

Ak by ste aj zo začiatku mali obavy, či naši animátori zvládnu vašich malých šibalov, po prvých pár hodinách zistíte, že na ne nemáte dôvod. Šikovní mladí ľudia si dokážu získať vaše ratolesti raketovou rýchlosťou. A občas sa vám môže stať, že radšej ako s vami sa k bazénu vyberú s animátorom. :) O dobrých skúsenostiach svedčia aj reakcie mnohých rodičov, ktorí často udržiavajú s animátormi kontakt aj po zvyšok roka a dokonca sa ich pýtajú, v ktorom hoteli budú ďalšie leto, aby vedeli, kam sa vybrať na letnú dovolenku.

Aký by to bol klub, keby nemal svojho oficiálneho maskota? Aj náš Planet Fun preto má toho svojho. Je ním delfín Delfi, s ktorým sa vo všetkých hoteloch s klubom Planet Fun môžu deti spoločne vyfotiť. S ďalšími deťmi a našimi animátormi to bude ďalší kamarát, ktorého počas klubovej letnej dovolenky získajú.

delfin delfi, planet fun, satur, klubova dovolenka, letna dovolenka pri mori

Maskot rodinného klubu Planet Fun delfín Delfi.

FOTO: archív CK Satur

Hotely, v ktorých prežijete klubovú dovolenku

Sature vieme, že rodiny s deťmi uprednostňujú hotely s all inclusive službami, v ktorých je o nich postarané do poslednej bodky. Rodičia si nemusia lámať hlavu nad tým, kde nakŕmia svoje hladné krky, deti sa zasa vytešujú z toho, že nech majú chuť na čokoľvek, takmer vždy sa ich želanie splní. Služby all inclusive majú vo svojej ponuke predovšetkým komfortné štvor- a päťhviezdičkové hotely s bazénmi, detským ihriskom či ďalšími službami zameranými na pohodlie najmenších návštevníkov.

V roku 2016 nájdu všetci dovolenkári rodinný klub Planet Fun cestovnej kancelárie Satur v ôsmich prímorských rezortoch, ale aj v slovenskom hoteli Park v Piešťanoch. Zoznam všetkých hotelov, kde sa o vás v tejto sezóne postarajú naši animátori, nájdete TU >>

Hotelom s najvyšším počtom našich animátorov je Kaya Artemis***** na Severnom Cypre. O zábavu a dobrú náladu sa tu stará až šesť šikovných mladých ľudí. Veľkým plusom tohto rezortu je, že priamo v jeho areáli sa nachádza aquapark a vodný park pre deti. S ultra all inclusive máte vstup do aquaparku zdarma. Deti si tak budú môcť vychutnať jazdu na toboganoch a šmykľavkách toľkokrát, koľko sa im bude žiadať. Obľúbenou zábavou je súťaž v stavaní hradov.

planet fun, satur, rodinna dovolenka, letna dovolenka pri mori,

V hoteli Kaya Artemis na Cypre majú zábavu pod palcom naši skvelí animátori.

FOTO: archív CK Satur

Nudiť sa tu však nebudú ani tínedžeri. Pre nich sú zo 6-členného tímu vždy vyhradení dvaja animátori. Program si animátori s nimi dohadujú flexibilne podľa toho, čo by v daný deň chceli robiť. Takmer nikdy však nechýba obľúbené skákanie z móla.

planet fun, satur, rodinna dovolenka, letna dovolenka pri mori, klubova dovolenka

V hoteli Kaya Artemis na Cypre sa nenudia ani tínedžeri. Skákanie z móla je veľmi obľúbené.

FOTO: archív CK Satur

Ale nemyslite si, že rodičia vyjdú naprázdno. Práve naopak, kým vaše deti budú zbierať jeden zážitok za druhým, vy preskúmať všetky možnosti dvoch spa centier, oddýchnete si v kúpeľoch, saune alebo pri masáži. Večer sa zabavíte na diskotéke na pláži a ak by vám chýbal pohyb, na výber je množstvo športových aktivít. Pokušeniu drobného hazardu môžete  prepadnúť v hotelovom kasíne.

Ak je vašou obľúbenou destináciou Grécko, môžete si vybrať hneď z niekoľkých ostrovov a hotelov, kde vám bude robiť spoločnosť rodinný klub Planet Fun cestovnej kancelárie Satur. Na Korfu nás nájdete v hoteli Gelina Village ****, na polostrove Chalkidiki v hoteli Porto Carras Sithonia ***** a na Kréte v hoteli Dessole Malia Beach ****.

Okrem služieb all inclusive priláka hotel Gelina Village aj vlastným aquaparkom alebo minizoo s malými zvieratkami, ktorým sa deti určite potešia. Celá rodina sa výborne zabaví aj počas gréckeho večera so živou hudbou.

gellina village, satur, planet fun, rodinna dovolenka, klubova dovolenka, letna dovolenka pri mori

Animácie s animátormi rodinného klubu Planet Fun v hoteli Gelina Village.

FOTO: archív CK Satur

Dvoch slovenských animátorov nájdete na Severnom Cypre aj v hoteli Noah’s Ark*****. Ubytovanie pre rodiny ponúka v záhradných vilkách, ktorých okolie skrášľuje upravená záhrada. Deti si okrem množstva aktivít s animátormi vychutnajú aquapark s toboganom a šmykľavkami. S ostatnými deťmi si zmerajú sily počas plážového volejbalu, vodného póla, lukostreľby či bedmintonu. A keď budú mať chuť na trochu pokojnejšiu zábavu, vziať ich môžete aj do kina. Počas hodín, keď sa vašim drobcom budú venovať animátori, si doprajte relax vo wellness centre s tureckými kúpeľmi, saunou a masážami. Dobre padne zaplávať si vo vonkajšom alebo vnútornom bazéne či poopaľovať sa na slnečnej terase. Priamo pred hotelom je krásna pláž s dreveným mólom a ležadlami, kde si tiež príjemne oddýchnete.

Hotel Porto Carras Sithonia na polostrove Chalkidiki má pre svojich hostí pripravené veľké rodinné izby, takže zaručene nehrozí, že by ste sa počas letnej dovolenky cítili stiesnene. Pre deti majú pripravený aj pirátsky deň na ozajstnej pirátskej lodi. K Premium all inclusive patrí napríklad aj detské menu, ktoré sa podáva v určenom čase. K hotelu patrí aj nočný klub, kam sa za zábavou môžu vybrať rodičia.

Dve deti do 12 rokov majú pobyt zdarma v hoteli Dessole Malia Beach na Kréte. Animátori si pre deti pripravili napríklad indiánsky a pirátsky deň, miniolympiádu, spoločne si pustia aj lampióny šťastia a lodičky prianí. Mamičky si v hoteli môžu nechať urobiť manikúru a pedikúru, stráviť chvíľu vo vírivke alebo na masáži. Oteckovia si zatiaľ posedia v niektorom z troch barov a zaručene využijú možnosť bezplatného wi-fi pripojenia, aby skontrolovali, či je doma všetko v poriadku.

Slovenských animátorov z rodinného klubu Planet Fun cestovnej kancelárie Satur sme vyslali aj do hotelov v Taliansku, ktoré je takisto pre mnohých Slovákov stále obľúbenou destináciou na letnú dovolenku pri mori.  Rezort Baia dei Pini ****+ má 24 hodín otvorený priestor so servisom pre bábätká, vďaka čomu sa sem bez obáv môžete vybrať aj s najmenšími členmi rodiny. Costa Smeralda je najkrajšou časťou talianskej Sardínie, takže rodičia by mali čas využiť aj na poznávanie tohto krásneho kraja.

baia dei pini, satur, sardinia, letna dovolenka na sardinii, letna dovolenka v taliansku, klubova dovolenka, rodinna dovolenka,

Deti si animátorov rodinného klubu Planet Fun zamilujú.

FOTO: archív CK Satur

Letná dovolenka v Taliansku je bezproblémová aj s najmenšími deťmi. Keďže Taliani sú známi svojimi početnými rodinami s viacerými deťmi, hotely sú pripravené poskytnúť všetok potrebný servis. Rovnako to platí aj v hoteli Garden Resort Calabria****+. Letnú dovolenku zdarma majú dokonca až dve deti do 15 rokov. Slovenskí animátori pripravia programi pre deti v mini klube aj teens klube. Ak majú vaše ratolesti v obľube party, tu si rozhodne prídu na svoje, pretože jednou z aktivít je aj melónová a pizza party.

Kombináciou exotickej a klubovej dovolenky je letná dovolenka v Spojených arabských emirátoch. Cestovná kancelária Satur má rodinný klub Planet Fun v hoteli Rixos Bab Al Bahr*****. Okrem animačných programov počas celého dňa je pre malých cestovateľov pripravené aj kino a diskotéka, herňa s rôznymi hrami a za poplatok si môžu rodičia objednať aj opatrovateľku. Emiráty sú zaujímavou krajinou na spoznávanie, takže v jej opatere pokojne môžete nechať svojho drobca, kým vy sa vyberiete na zaujímavý výlet, ktorý by preňho nebol tou najvhodnejšou aktivitou. Chcete vedieť, čo všetko môžete podniknúť počas letnej dovolenky v Spojených arabských emirátoch? Inšpirujte sa v našom článku >>

rixos bab al bahr, hotel, spojene arabske emiraty, exoticka dovolenka, dovolenka v emiratoch, satur, letna dovolenka pri mori, rodinna dovolenka, klubova dovolenka

V hoteli Rixos Bab Al Bahr sa tiež všetci zabávajú.

FOTO: archív CK Satur


S deťmi môžete prežiť kopec zábavy aj na poznávacích zájazdoch. Prečítajte si, aký výlet môžete spoločne podniknúť v lete!

Darujte deťom za vysvedčenie zážitky. Vezmite ich na poznávacie zájazdy, na ktoré nezabudnú


7 dôvodov, prečo si vybrať dovolenku s Planet Fun

  1. Slovenskí animátori

Počas letnej dovolenky v hoteloch s rodinným klubom Planet Fun sa o vaše deti postarajú šikovní, veselí, vyškolení a zodpovední slovensky hovoriaci animátori. Počas šiestich dní v týždni ich nájdete v mini klube, pri bazéne, na pláži alebo večer počas zábavného programu.

  1. Bazény a tobogány

K tomu, Aby sa vaša letná dovolenka pri mori vydarila, pomáhajú aj veľké bazény, šmykľavky a tobogany rôznych farieb a najmä náročností. Deti ich milujú a poriadne sa na nich vybláznia.

  1. Detské ihriská

Hotely, v ktorých nájdete rodinný klub Planet Fun, sa zameriavajú najmä na potreby detí, takže v ich areáli nájdete ihriská, preliezačky a ďalšie miesta, kde  dosýtosti vybijú svoju energiu.

  1. Jedlá pre deti

Niektoré hotely majú pre deti vyhradenú v reštaurácii zvláštnu detskú zónu s detskými stoličkami. Tu si pochutia na jedle, ktoré je pripravované s ohľadom na ich vek.

  1. Maskot Planet Fun delfín Delfi a klubová hymna

Maskota Delfiho si deti veľmi rýchlo obľúbia a budú mať o ďalšieho kamaráta viac. Spoločne si zaspievajú aj zatancujú na veľmi chytľavú znelku Planet Fun a domov si odnesú milé fotky.

  1. Zábava pre deti, oddych pre rodičov

Rodičia vďaka rodinnému klubu Planet Fun pripomenú, aké to bolo, keď si užívali letné dovolenky vo dvojici. Kým o malých návštevníkov sa postarajú animátori, rodičia sa môžu venovať vlastným aktivitám.

  1. Kvalitné hotely

V cestovnej kancelárii Satur dbáme na to, aby sme pre vás vyberali tie najlepšie hoteli, v ktorých sa dá prežiť pohodová rodinná dovolenka. O tú sa postarajú najmä rodinné izby a služby orientované na detských návštevníkov.

Ak sa už vaši malí cestovatelia nevedia dočkať chvíle, kedy sa stretnú s ďalšími deťmi a vrhnú sa v ústrety dobrodružstvám, ktoré pre ne pripravili naši animátori, môžete ich zabaviť aj na našej stránke saturplanetfun.sk, kde sa zoznámia s animátormi a zahrajú sa skvelé hry. Aj my sa už na vás všetkých tešíme, takže dovidenia v hoteloch Planet Fun! :)

VIDEO: Matúško nám porozprával, ako sa mu páčila dovolenka v Planet Fun hoteli Kaya Artemis:

Autor: Satur.sk

Chcete aj vy stráviť príjemnú a pohodovú letnú dovolenku v hoteli so slovenskými animátormi? Vyberte si z ponuky cestovnej kancelárie Satur!


Planet funHOTEL PARK / Slovensko, Západné Slovensko, Piešťany

Slovensko, Západné Slovensko, Piešťany

Polpenzia
Individuálna doprava

od 97 za osobu

Ušetríte do 25 € (20 %)

Ďalej
Planet funHOTEL REGINA E FASSA / Taliansko, Val Di Fassa, Mazzin

Taliansko, Val Di Fassa, Mazzin

Polpenzia, Light All Inclusive
Individuálna doprava

od 327,60 za osobu

Ušetríte do 36,40 € (10 %)

Ďalej
Planet funHOTEL Doubletree by Hilton Resort & Spa Marjan Island / Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah

Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah

Polpenzia, All Inclusive
Letecky z Bratislavy, Viedne

od 550,80 za osobu

Ušetríte do 97,20 € (15 %)

Ďalej
Planet funHotel Fruhauf / Rakúsko, Korutánsko / Innerkrems, Innerkrems

Rakúsko, Korutánsko / Innerkrems, Innerkrems

Plná penzia
Individuálna doprava

od 573,30 za osobu

Ušetríte do 63,70 € (10 %)

Ďalej
Planet funHOTEL DOUBLE TREE BY HILTON RESORT & SPA MARJAN ISLAND / Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah

Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah

Polpenzia
Letecky z Bratislavy, Viedne

od 848 za osobu

Ďalej
NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: zednikova@ba.satur.sk
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.